top of page
מחיר.PNG

 2019 (הצעת מחיר (להורדה חוזה 

שיפוצים עושים ביושר-

או שלא עושים בכלל!

**מאמר זה מוקדש לקבלני השיפוצים למיניהם**

כשקבלן שיפוצים מגיע לבית הלקוח, עד כמה אמין, ומשקיע בעבודה שלו? עד כמה העבודה שלו איכותית, עד כדי כך, שהלקוח באמת מרוצה וירצה להמליץ עליו?

עד כמה קבלנים מוכנים באמת להשקיע בעבודה שלהם?!

לצערינו, לשיפוצניקים ולקבלני שיפוצים יש היום תדמית לא קטנה של חאפרים. ישנם לא מעט מקרים של קבלנים שמתרשלים בעבודתם. לא פעם ולא פעמיים שומעים כיום על מקרי הונאה, של קבלנים שמנפחים ללא סיבה את עלויות עבודתם, מוסיפים באמצע השיפוץ עלויות, נעלמים באמצע העבודה, עושים עבודה לא טובה עד כדי הימרחות של תיקונים אין סוף ואף גרימת נזק, ובמקרה הטוב אי עמידה בזמנים של הקבלן עצמו.

הפגיעה היא גדולה, לא רק ללקוח שצריך להתמודד עם כאב ראש, עלייה בלחץ הדם ובחור בחשבון הבנק, אלא גם בכלל קבלני השיפוצים שצריכים להתמודד על השם הטוב שלהם.

כשקבלן שיפוצים עובד בצורה לא ישרה, הוא אולי עושה כסף באופן מיידי, אך בסופו של דבר מזיק לעצמו. מדוע?

דוגמא חיה

חישבו על קבלן שמגיע לבית הלקוח. הוא נחמד, מפרגן, הוא מספר על כל העבודות הקודמות שלו. הוא עושה רושם טוב, וקדימה איזה כיף- חותמים על הסכם. באמצע העבודה לאחר כעשרים ימים, אחרי הריסת כמה קירות, בניית גבס, צבע ועוד- הקבלן מציין שהריצוף, שייבא מאיטליה, יעלה את המחיר. ובנוסף, אחד הקירות שהרס בעצם תמך בבוידם ולכן הורדת הבוידם עולה עוד כסף.

הלקוח זועף, מתוסכל ומרומה. הוא מתעצבן על הקבלן שהוסיף לו עוד 30% למחיר הכולל שגבה ממנו מלכתחילה. הוא מחליט שהוא לא מוכן לעבוד עם קבלן זה בשום אופן, ומפטר אותו בטענה שהוא גנב ורמאי. הלקוח מספר על קבלן זה לחבריו ולמשפחתו, וכך מצמצם את כמות הלקוחות של קבלן זה.

ומאידך, חישבו על קבלן אחר.

הקבלן מגיע לבית הלקוח, הוא מאוד נחמד ואדיב, ומגלה לכם בסוד שהוא לא רשום ברשם הקבלנים. בהסכם, הוא מגדיר את העבודה מראש ומשמעותה- ונותן ללקוח את היתרונות והחסרונות של כל שיטה שישתמש בה, לפי שיקול דעת הלקוח. הוא מתמחר מראש את כל המוצרים, מי קונה מה. הוא קובע איתו לוח זמנים לפי צרכי הלקוח. לוקח אחראיות על עבודתו ומקבל את כספו לקראת סוף העבודה. הלקוח יוצא מרוצה עד מאוד, ובהיותו איש עסקים מוכר, מצליח להפיץ את שירותיו של קבלן זה עד לכדי עשרות פניות נוספות של לקוחוים מרוצים.

אז מיהו קבלן השיפוצים ה"טוב" בשוק? מה חשוב שיהיה אצלו?

מילת הקסם היא מאוד פשוטה: יושר.

אם קבלני השיפוצים יהיו ישרים- כך הם יקנו להם שם טוב. כאשר יקנו שם טוב- אנשים יאהבו אותם, ייעשו אצלם עבודות נוספות וכן יביאו אליהם עוד אנשים. לאט לאט, קבלנים אלו יקבלו עבודות בחינם ללא פרסום. בסופו של דבר, הפצת היושר הזה יעשה שם טוב לכלל קבלני השיפוצים.

אנחנו, בישראל שיפוצים, מאמינים כי יושרת הקבלן היא היא אבן הדרך לעבודת שיפוצים איכותית ומקצועית ולשביעות הרצון של הלקוח.   ישראל  מומחה בלוודא את יעילות ואמינות הקבלן המומלץ, ופעיל בנושא השקיפות על מנת להביא לכלל הציבור את קבלני השיפוצים הטובים ביותר וחווית השיפוצים הטובה ביותר.

הצעת מחיר

No posts published in this language yet
Once posts are published, you’ll see them here.

מחפשים בגוגל "קבלן שיפוצים באשדוד"? בדרך כלל זה יהיה קבלן שעובד בכל אזור המרכז – דרום ומציע למשל שירותי שיפוצים בבת ים , ראשון לציון , גדרה, רחובות, יבנה, אשדוד וכמובן תל אביב. על כן חשוב לזכור שהקבלן לא חייב בהכרח להיות ממוקם בעיר ראשון לציון, אלא מה שחשוב זה הזמינות לאזור. יש להגדיל את היקף החיפוש וכדאי גם לחפש גם: ​קבלן שיפוצים בחולון | קבלן שיפוצים בגדרה  | קבלן שיפוצים ברחובות | קבלן שיפוצים ראשון לציון  | קבלן שיפוצים ביבנה | קבלן שיפוצים אשדוד

קבלן שיפוצים נס ציונה | קבלן שיפוצים בראשון  | קבלן שיפוצים בבת ים | קבלן שיפוצים באשדוד | קבלן שיפוצים בגן יבנה |


ישראל שיפוצים עבודות שיפוץ ועיצוב לבית ולעסק המתבצעות על ידי חברת שיפוצים מקצועית . לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ - התקשרו: 0544969744 / 088523032

 

bottom of page