top of page

אודות ישראל שיפוצים

ישראל שיפוצים.jpg

חברת ישראל שיפוצים קיימת משנת 2003  קבלן רשום והיא מתמחה בחידוש ושדרוג חללי מגורים, עבודה ולימוד. החברה נוגעת בכל פרטי השיפוצים – משלב התכנון והעיצוב, עד לביצוע המושלם. החברה מנוהלת על ידי ישראל זמור, קבלן שיפוצים המגיע מצרפת ועוסק בתחום כבר למעלה מ-26 שנה. השנים בה עבד מעבר לים הקנו לו ידע מקצועי וניסיון רב בכל מה שקשור לתכנון, שיפוץ, עיצוב ושדירוג הבית. חברת ישראל שיפוצים נבדלת בליווי המקצועי והאישי בכל שלב ושלב בפרויקט, תוך הקשבה לצרכי הלקוח ושילובם עם הידע הנרחב של החברה.

הסמכות ותעודות קבלן רשום ענף 131א  מ''ס 36563

הסמכות ותעודות
שיפוצים וגמר
תעודה
אינסטלציה

Décrivez votre image

עבודות בגבס
קבלן רשום בהתאחדות הקבלנים
חבר בהתאחדות הקבלנים

Décrivez votre image

אמנת השירות בישראל
מנהל מערכות אינסטלציה
השירות בישראל

Décrivez votre image

עבודות צבע וגמר
הקבלנים

חברת ישראל שיפוצים כוללת שלושה דורות של קבלני שיפוצים,

המעבירים זה לזה, את הערכים המקצועיים ואת ה"אני מאמין" הייחודי שלהם, המשלב אהבה לתחום השיפוצים העיצוב ולבני אדם.

מתמחים בשיפוץ כל סוגי הדירות

העקרונות שלנו:

אוזן קשבת לצרכי הלקוח - הקפדה איכות גבוהה של חומרים - אמינות והקפדה על זמנים - עבודה מהירה ומקצועית -רמת גימור שאין שניה לה

העקרונות הללו מאפשרים לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר מהשלב בו השיפוץ הוא רק גרעין של רעיון, ועד לקבלת המפתח לבית עליו תמיד חלמתם.

למה דווקא אנחנו?

הצוות שלנו הינו צוות מקצועי, איכותי ואדיב. אנחנו מתמחים בשיפוץ כל סוגי הדירות והבתים. יעידו על איכות העבודה המעולה שלנו לקוחות מרוצים רבים. איכות העבודה שלנו באה לידי ביטוי בעבודה יסודית המבוססת על ידע מקצועי, בעלי מקצוע איכותיים וניסיון רב. אנו נגישים לכל עבודת שיפוץ במלוא הרצינות במטרה שהיא תהיה עבודה מעולה ואיכותית מאוד. אנו נשמח להציע גם לכם את השירות המקיף ביותר שלנו בהתאמה אישית. ההתאמה האישית של השירותים שלנו תאפשר לכם ליהנות מבית שהוא בית מרווח, יפה ויוקרתי שיתאים לסגנון החיים שלכם. שיפוץ בתים באמצעות השירותים שלנו יאפשר גם לכם ליהנות מהבית שתמיד רציתם.

הצוות ישראל שיפוצים
אנחנו גם בטלוויזיה

המטרה שלנו

המטרה שלנו בכל עבודת שיפוץ היא שכל הלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מבית משופר ומשודרג. עבודות השיפוץ שלנו הן עבודות באיכות גבוה מאוד. כאשר אנחנו מקבלים בקשה לשיפוץ מלקוח חדש אנחנו מקפידים להבין לעומק את הבקשה שלו ואת הצרכים שלו בשטח. לאחר שאנחנו מבינים מה הלקוח רוצה יש מטרה אחת בלבד לנגד ענינו להגשים את החזון שלו ולהפוך אותו למציאות. אנו מקפידים על עבודה יסודית, איכותית ומותאמת אישית לתנאים בשטח. איכות העבודה שלנו יכולה לאפשר לכם ליהנות יותר מהמגורים בבית המחודש ומהתחדש שלכם כך שאיכות החיים שלכם תהיה הרבה יותר גבוה ותתאים לאופי החיים שלכם.

ישראל שיפוצים.PNG

מלבד העובדה כי רישום קבלנים בפנקס הקבלנים הוא הכרחי למי שמציג את עצמו בתור קבלן רשום, יש משמעות חוקית לכל עבודת בניין ושיפוצים שאדם כזה מוסמך לעשות. כל נושא השיפוצים הוא מאוד פרוץ בישראל וישנם אלפי בעלי מקצוע מצוינים ומומלצים, אך כאלה שלא השלימו את ההסמכה ולכן הם אינם רשומים. ההבדל מבחינתכם, עלול להיות של שמיים וארץ.

 

האם זו עבירה על החוק לשכור קבלן שאיננו רשום?
 

אין ספק שלעיתים שכירת שירותיו של שיפוצניק פשוט להתקנת מדפים או החלפת כיור, תהיה זולה יחסית ומשתלמת והעבודה שתתבצע תהיה ברמה גבוהה. עם זאת, ברור מאליו שלבנות מרפסת זה פרויקט ש"גדול" על אדם כזה, אפילו אם הוא מתיימר להצליח לעשות זאת. בדיקה לגבי רישום הקבלן בפרויקטים גדולים במיוחד במקרה של שיפוץ לאחר קניית דירה, יכולה להציל אתכם מהסתבכות עם החוק והיא חשובה גם בהיבט הכלכלי, כאשר לקבלן וותיק ומנוסה יהיה הרבה יותר "מה להפסיד", אם וכאשר ינסה לברוח מהפרויקט או להעבירו לידיים פחות מנוסות ממנו עצמו.

עמית דביר משרד עורכי דין ונוטריון

bottom of page