top of page

עבודות אינסטלציה

ישראל אינסטלטור מוסמך 

ישראל אינסטלטור מוסמך
hartk
שיפוץ חדר אמבטיה
עבודות אינסטלציה – התקנת צנרת חדשה בבית

לכל צנרת מים חמים או קרים ובעיקר חמים יש את אורך החיים שלה. צנרת מחלידה, צנרת נסתמת, צנרת נוזלת. בשנים האחרונות הצנרת בנויה מחומרים פלסטיים כך שנושא החלודה כבר יורד מהפרק.

 

 

העניין הוא שלא כל אחד שמציג את עצמו כאינסטלטור הוא באמת בעל מקצוע בנושא. על מנת להפוך לאינסטלטור מומחה יש צורך ללמוד את הנושא וקיימים קורסים מיוחדים בתחום האינסטלציה. כאן לא מדובר בסתם להחליף צינור אלא בידע כללי ומקיף בתחום. במידה והינכם זקוקים לאינסטלטור וודאו היטב שמדובר בעל מקצוע עם נסיון ותעודות ולא סתם "חאפר" שהחליט יום אחד להפוך לאינסטלטור.

 

 

צנרת ביתית: מה צריך לדעת לפני שמשפצים את צנרת המים כאשר משקיעים סכומים רבים

בשיפוץ הרצפה, החלפת המטבח בחדש, שינוי ושיפור המקלחות והשירותים,

 

חשוב מאד לתת תשומת לב לצנרת הביתית.

 

גם אם לכאורה הצנרת חדשה והותקנה לפני שנים לא רבות, עדיף בזמן השיפוץ להחליפה בחדשה, כדי למנוע תקלות הנובעות מהתיישנות הצנרת או פגיעה לא ידועה במהלך השיפוצים.

 

שיפוץ גדול שיפוץ קטן היכן יתבצע השיפוץ ?

סוגי הצנרת הביתית

 

פלקס – צנרת מים מפלסטיק:

מושחלת בתוך צינורות מתעלים המתחברים למרכזיית מים. הצינורות מגיעים לכל נקודת מים בבית וכאשר יש חלילה פיצוץ באחד הצינורות, שולפים את הצינור הפגום מתוך הצינור המתעל ומחליפים אותו בחדש.

 

צנרת SP– צנרת פלסטיק משולבת בשכבת אלומיניום:

צנרת מהטובות ביותר הקיימות בשוק, אך יקרה יותר מהאחרות (כ-200 ₪ למטר). צנרת זו מומלצת להתקנה במיוחד כאשר משפצים את הבית. היא אינה מחלידה ואינה נסתמת מאבנית כמו אחותה, צנרת הברזל. בזמן השיפוץ כדאי לברר עם איש המקצוע באיזו צנרת יש בכוונתו להשתמש. רוב השרברבים נוהגים להשתמש בצנרת מסוג פלקס או ב-SP.

 

יתרונותיה של צנרת ה-SP

. אין צורך להתקין "חנוכייה" – מרכזיית צינורות מים. יתרונה הגדול של צנרת ה-SPהוא בכך שאין כל חשש שבמשך השנים תתפתח קורוזיה. יתרון נוסף של צנרת ה-SPהוא בכך שניתן לאתר בקלות את הצינורות (המכילים אלומיניום, כזכור) בעזרת מגלה מתכות, דבר המקל איתור דליפות בעתיד.

 

צינורות ה-  SPקיימים בצבעים שונים, כל צבע ותפקידו:

 

צינור - SP כתום: עמיד בטמפרטורה של כ-˚60 ומתאים למערכות חימום ואינסטלציה ביתית.

 

צינור- SP שחור: עמיד בקרינת אולטרה סגול ומותקן במערכות סולריות.

 

צינור- SP כחול: מיועד להעברת מים קרים בלבד.

 

קבלן שיפוצים עבודות אינסטלציה – עבודות תיקון ושדרוג אינסטלציה

כל פרט ופרט בבית שלנו חשוב ומשמעותי לאיכות החיים שתהיה לנו בו. אחד הפרטים הכי חשובים בבנייה ושיפוץ של כל בית הוא איכות האינסטלציה שיש בו. כאשר האינסטלציה בבית שלנו ישנה או גורמת להצפות ונזילות רבות איכות החיים שלנו נפגעת באופן משמעותי. אם אנחנו רוצים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר אנחנו חייבים להשקיע באיכות האינסטלציה שיש בבית שלנו. קבלן שיפוצים עבודות אינסטלציה יוכל לבצע עבורנו עבודות תיקון ושדרוג לאינסטלציה שלנו. עבודות אלו יוכלו לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה וימנעו מצבים לא נעימים של סתימות בשירותים או הצפה בכיור המטבח.

קבלן שיפוצים עבודות אינסטלציה – התקנת צנרת חדשה בבית

כאשר אנחנו רוצים לשדרג את איכות החיים שלנו בבית אנחנו חייבים לקחת בחשבון שאנחנו צריכים לבצע עבודות שדרוג לאינסטלציה שלנו. קבלן שיפוצים עבודות אינסטלציה יוכל להתקין בבית שלנו אינסטלציה חדשה כך שאיכות האינסטלציה בבית שלנו תהיה איכותית יותר. אסור לנו לזלזל באיכות האינסטלציה שיש בבית שלנו כי צנרת חלודה או ישנה יכולה להשפיע על איכות המים שאנחנו שותים ועושים בהם שימוש. כאשר הצנרת ישנה היא יכולה להוות גם כר גידול לחיידקים שונים דבר שפוגע בבריאות שלנו. ביצוע עבודות שדרוג לאינסטלציה שלנו יוכל לאפשר לנו לחיות בבית בריא והיגייני יותר.

קבלן שיפוצים עבודות אינסטלציה בחדר האמבטיה

קבלן שיפוצים עבודות אינסטלציה יוכל לבצע גם עבודות שדרוג, תיקון והתקנה למערכת האינסטלציה בחדר האמבטיה שלנו. כאשר קבלן השיפוצים ישדרג את הצנרת בחדר האמבטיה שלנו נוכל ליהנות מלחץ מים טוב יותר כאשר אנחנו עושים אמבטיה. חשוב מאוד לבחור לעבוד עם קבלן שהוא אמין ושיש לו ניסיון רב בביצוע עבודות מסוג זה. ככל שהקבלן יהיה מקצועי יותר כך האינסטלציה שתהיה בבית שלנו תהיה יותר טובה ותוכל לשמש אותנו לאורך זמן רב יותר. בעת ההתקנה של הצנרת החדשה חשוב שנשים לב מאיזה חומרים הצינורות עשויים נירוסטה או נחושת. צינורות נירוסטה נחשבים לצינורות בדרגת איכות הטובה ביותר והן יכולות לאפשר לנו ליהנות מצנרת טובה יותר.

 

שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
שיפוץ בית בגן יבנה
bottom of page